Jdi na obsah Jdi na menu
 
Fabregas: Pujde Wenger , pujdu i já


ObrazekMám pochybnosti. Dříve jsem si byl jistý tím, že jsem podepsal smlouvu na osm let. Byl jsem si jistý tím, že Arsenal je pro mě přesně ten pravý klub, už si tím ale nejsem tak jistý, když vidím, že manažer stále nedostal novou smlouvu. Prezident toho moc nedělá a já nevím, co plánuje Thierry Henry," připomněl Fabregas, že s Wengerem by z Emirates Stadium odešel také kapitán a největší hvězda týmu.

"Toto jsou věci, které mohou mít vliv na mou budoucnost. Pokud Wenger odejde, půjdu na 90 procent taky. Znám Arsenal s ním, bez Wengera by Arsenal už nikdy nebyl stejný," prohlásil dále mladý záložník.
Rosický: Henry musí zůstat

Obrazek
" Thierry je pro nás důležitý hráč. Je to náš kapitán a my jej potřebujeme. Samozřejmě, kdyby odešel byla by to pro nás velká rána."

" Myslím si, že můžeme ohrozit špičkové kluby. Všem jsme to dokázali, když jsme je porazili. Máme problémy s papírově slabšími týmy. Musíme nad tím zapracovat."


 O Henryho je velký zájem

Spekulace ohledně odchodu kapitána Gunners se začínají stávat koloritem každého přestupního termínu. Kromě tradičního zájemce FC Barcelony se o služby Henryho začal ucházet i milánský AC, který bude hledat náhradu za odcházajícího Alberta Gilardina..

ObrazekHenry o sezoně 2006/07

Obrazek
Tento rok bylo opravdu obtížné znovu se dívat,
jak daleko jsme skončili za vedoucími týmy. V Anglii již dlouho vládne první čtyřka, v současnosti mě hodně trápí, že jsme skončili na jejím konci," připomněl francouzský útočník 21tibodovou propast mezi jeho týmem a mistrovským Manchesterem United.

Rosický příde o zuby moudrosti

Obrazek

Tomáš Rosický bude brzy o několik zubů chudší. Před dalšími zápasy kvalifikace o postup na ME 2008 půjde na menší operaci, během níž mu pražští specialisté odstraní všechny čtyři takzvané zuby moudrosti.

Hoyte souhlasí se smlouvou


Justin Hoyte, naše budoucnost a ,,docela" spolehlivý záskok za Eboueho chce odvést klubu dobrou službu ještě několik dalších let...

Obrazek

Wenger uznal svoji chybu
Obrazek

Arsene Wenger připustil, že nasazení Freddieho Ljungberga do základní sestavy proti Tottenhamu bylo chybou.

Freddie nejspíš nedolečil natažený sval a zranění si v tomto zápase obnovil. Ve 40 minutě jej střídal Cesc Fabregas

Kroenke opět nakupoval
Obrazek

Spekulace, že Arsenal už může být brzo v rukou
amerického vlastníka opět nabírají realnější podoby. Americký miliardář Stan Kroenke v pátek zvýšil svou investici v klubu už na 12,19% .

Prezident Arsenalu Petr Hill-Wood však slíbil, že vedení klubu proti tomuto převzetí bude bojovat všemi dostupnými prostředky.

" Nejsem si jistý jestli chce Kroenke násilně převzít Arsenal, ale vedení klubu se tomu bude bránit všemi dostupnými prostředky. Američané nekupují naše kluby z lásky k fotbalu, ale proto že vidí příležitost vydělat peníze. Chceme anglický Arsenal, i když zě něj bude hrávat spousty cizinců"


Thierry Henry

Odpověd na otázku jestli odejde z Arsenalu!!

" Miluju tenhle klub, jsem tu šťastný, nemám důvod odcházet. Je pro mě důležité, že jsem pyšný, když oblékám dres svého klubu."

Obrazek


Baptista vážně přemýšlí o návratu do Madridu!

Baptista si stěžuje na počasí a hru v Premiere League a styl řivota v Anglii!!
A možná se vráti zpět do Realu Madrid!!
Sám přiznavá že přemýšlí o návratu do Španělska!!!

Obrazek


Už tak oslabenému týmu by mohl chybět proti Spurs další hráč:
Ceska Fabregase trápí virozá !!

Španělského záložníka Arsenalu trápí viróza a tak se Wenger rozhodne až dneska, zda Fabregase vybere do nominace na White Hart Lane.

Wenger:
"Cesc má virózu. Uvidíme v jak se bude cítit. Dnes to vypadá tak 50:50. Nebudeme se ale na něj spoléhat. "
Obrazek